Camping in der Enz, heerlijk kamperen in de Eifel!

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Camping Voorzieningen Spelen op Camping in der Enz

Spelen op Camping in der Enz

E-postadress Skriv ut PDF
There are no translations available yet.

Op Camping In der Enz is er ruim de gelegenheid voor uw kinderen om te kunnen spelen. Zo beschikt de camping over een minispeelplaats voor de jongste kinderen centraal op het toeristenveld, waardoor u in één oog opslag zicht houd op uw jongste kinderen, iets wat wij zeer belangrijk vinden in verband met het oog op de veiligheid en het comfort voor het verblijf van uw gezin bij ons.

Minispeelplaats

Minispeelplaats op de camping De minispeelplaats beschikt over een afsluitbare zandbak met speelgoed, een vaste wipkip, verplaatsbare glijbaan en miniwipper. Deze laatste 2 dingen mag u als de omstandigheden dat toelaten rustig neerzetten bij uw kampeerplek zodat uw kinderen dicht bij uw kampeerplaats kunnen spelen.

Speelplaats

Vlak bij de entree, in het zicht van de Kiosk, Shop & Info, die de meeste tijd bezet is, bevindt zich een ruim opgezette speelplaats. Deze speelplaats is voorzien van Grote speeltuin op de campingmoderne goed onderhouden uitdagende speeltoestellen waar u uw kinderen gerust kunt laten spelen.

De speelplaats is door middel van brede een groenstrook veilig afgescheiden van de naastgelegen Waldweg.
Op de Waldweg mag niet sneller worden gereden dan 10 kilometer en wij verzoeken u als onze welkome gasten hier nadrukkelijk rekening mee te houden in verband met de veiligheid op de camping.

Voetbal

Ook is er een verplaatsbaar voetbaldoel beschikbaar. De bedoeling is dat deze overal gebruikt kan worden waar voetballen mogelijk is. Het is vaak prettig om even te overleggen met mensen die aan het kamperen zijn of er geen bezwaren zijn met oog op het voetballen, zodat een ieder optimaal blijft genieten op Camping In der Enz.Foto nummer 4 speeltoestellen voetbaldoel

Naast de speelvoorzieningen op de 2 speelplaatsen kan er overal op de camping worden gespeeld door kinderen. Hiervoor zijn bij de Kiosk, Shop & Informatie extra sport- en speeltoestellen aanwezig, die met name een uitdaging vormen voor de behendigheid van de kinderen.

Zwemmen

Wanneer de temperatuur en omstandigheden het toelaten is het mogelijk om op creatieve wijze gebruik te maken van de verkoelende rivier de Enz. De ouders en toezichthouders van kinderen zijn verantwoordelijk voor de kinderen tijdens het spelen rond en in de rivier.

Voor uitgebreide waterpret kunt u ook gebruikmaken van het direct naast Camping In der Enz gelegen verwarmde buiten zwembad Aqua Fun, waar u samen met uw gezin en anderen volop kunt genieten.